Cupa Toamnei 2015

CONCURSUL SE AMANA PENTRU 7-8 NOIEMBRIE 2015 !!!!

Cupa Toamnei se va desfasura pe 31 octombrie si 1 noiembrie la Bazinul Izvorani.

Pentru indicatii de acces la bazinul Izvorani urmati link-ul https://goo.gl/maps/Lvf4ta23duo

Concursul va incepe sambata de la ora 15 (incalzirea de la ora 14) si duminica de la ora 10 (incalzirea de la ora 9)
Mai multe informatii de la organizatori, inclusiv listele de start complete.

Listele de start

<![if supportMisalignedColumns]><![endif]>

Ziua 1 – Sesiunea 1
1 50 metri liber Copii 6 M 44 sportivi in 6 serii
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp acreditare
Seria
2
3 Bernovici Radu 3800 2010 C.S.Obswim 99:99:99
2 50 metri liber Copii 7 M 86 sportivi in 11 serii
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp acreditare
Seria
4
1 Gheorghe Stefan 3801 2008 C.S.Obswim 99:99:99
Seria
5
4 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 C.S.Obswim 01:08:13
3 50 metri liber Copii 8 M 94 sportivi in 12 serii
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp acreditare
Seria 1
5 Iordan Andrei Bogdan 3799 2007 C.S.Obswim 99:99:99
Seria
3
3 Socol Denis Stefan 3009 2007 C.S.Obswim 01:02:42
4 50 metri liber Copii 6 F 33 sportivi in 5 serii
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp acreditare
Seria
2
3 Strat Miruna 3802 2010 C.S.Obswim 99:99:99
6 50 metri liber Copii 8 F 74 sportivi in 10 serii
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp acreditare
Seria 1
4 Mironescu Ilinca Maria 3798 2007 C.S.Obswim 99:99:99
Seria
2
1 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 C.S.Obswim 99:99:99
12 50 metri bras Copii 8 F 68 sportivi in 9 serii
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp acreditare
Seria
2
2 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 C.S.Obswim 99:99:99
Ziua
2 – Sesiunea 1
17 50 metri spate Copii 6 F 31 sportivi in 4 serii
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp acreditare
Seria
2
2 Strat Miruna 3802 2010 C.S.Obswim 99:99:99
19 50 metri spate Copii 8 F 65 sportivi in 9 serii
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp acreditare
Seria
2
5 Mironescu Ilinca Maria 3798 2007 C.S.Obswim 99:99:99
Seria
3
8 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 C.S.Obswim 99:99:99
20 50 metri spate Copii 6 M 34 sportivi in 5 serii
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp acreditare
Seria
3
7 Bernovici Radu 3800 2010 C.S.Obswim 99:99:99
21 50 metri spate Copii 7 M 71 sportivi in 9 serii
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp acreditare
Seria
2
3 Gheorghe Stefan 3801 2008 C.S.Obswim 99:99:99
Seria
4
1 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 C.S.Obswim 01:11:47
22 50 metri spate Copii 8 M 86 sportivi in 11 serii
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp acreditare
Seria
3
7 Socol Denis Stefan 3009 2007 C.S.Obswim 01:11:54