Concurs Poliatlon

14-15 NOIEMBRIE 2015!!!

Cupa Poliatlon se va desfasura pe 14 octombrie si 15 noiembrie la Bazinul Izvorani.

Pentru indicatii de acces la bazinul Izvorani urmati link-ul https://goo.gl/maps/Lvf4ta23duo

Concursul va incepe sambata de la ora 15 (incalzirea de la ora 14) si duminica de la ora 10 (incalzirea de la ora 9)
Mai multe informatii de la organizatori, inclusiv listele de start complete.

Listele de start

50 metri liber Copii 9 F
 Culoar Sportiv Cod Timp acreditare
Seria 1
 2 Lupu Maria Anesia 3908 99:99:99
 3 Neagu Amalia 3907 99:99:99
 4 Grigoras Anda Elena 2234 01:14:82
Seria 3
1 Gherman Ioana 2227 00:51:10
  50 metri liber Copii 10 M
Culoar Sportiv Cod Timp acreditare
Seria 2
2 Flueras Andrei Ionut 3906 99:99:99
4 Ghinescu Andrei 2420 99:99:99
 5 Diaconu Ionut Adrian 3912 99:99:99
Seria 3
2 Miuta Enea Rares Alexandru 2841 99:99:99
  50 metri liber Copii 10 F
Culoar Sportiv Cod Timp acreditare
Seria 2
1 Pausescu Daniela 3909 99:99:99
 7 Tararache Diana 3910 99:99:99
50 metri liber Copii 11 M
Culoar Sportiv Cod Timp acreditare
Seria 1
8 Moise Tudor 3911 99:99:99
  50 metri bras Copii 9 M
Culoar Sportiv Cod Timp acreditare
Seria 2
2 Ionescu Robert Andrei 3905 99:99:99
Ziua 2 – Sesiunea 1
Culoar 50 metri spate Copii 9 F
Sportiv Cod Timp acreditare
Seria 1
2 Neagu Amalia 3907 99:99:99
3 Lupu Maria Anesia 3908 99:99:99
Seria 2
6 Grigoras Anda Elena 2234 01:08:21
Seria 4
4 Gherman Ioana 2227 00:51:15
  50 metri spate Copii 9 M
Culoar Sportiv Cod Timp acreditare
Seria 1
7 Ionescu Robert Andrei 3905 99:99:99
50 metri spate Copii 10 F
Culoar Sportiv Cod Timp acreditare
Seria 1
5 Tararache Diana 3910 99:99:99
Seria 3
1 Pausescu Daniela 3909 99:99:99
  50 metri spate Copii 10 M
Culoar Sportiv Cod Timp acreditare
Seria 2
1 Diaconu Ionut Adrian 3912 99:99:99
2 Flueras Andrei Ionut 3906 99:99:99
5 Miuta Enea Rares Alexandru 2841 01:16:82
7 Ghinescu Andrei 2420 99:99:99
  50 metri spate Copii 11 M
Culoar Sportiv Cod Timp acreditare
Seria 1
3 Moise Tudor 3911 99:99:99