Cupa Jaked 8-9 ani

Sambata 21 si Duminica 22 mai 2016, la Centrul Olimpic de la Izvorani se va desfasura Cupa Jaked rezervata copiilor nascuti in 2007 si 2008.

Sambata concursul incepe de la ora 14 (incalzirea, probele de concurs la ora 15)

Duminica concursul incepe de la ora 9 (incalzirea, probele de concurs la ora 10)

IMPORTANT: Locul de intalnire este in parcare, in fata intrarii in bazin. Copiii vor fi localizati in coltul diagonal opus intrarii.

Obswim - Access bazin olimpic IzvoraniClubul nostru va fi reprezentat de urmatorii copii:

Albie Andreea Maria
Petreanu Andrei
Iordache Rares Mihail
Stefanescu David Stefan
Balanescu Alexia Catalina
Niculae-Pindaru Alexia Maria
Vasile Stefan Valentin
Vasi Ariana Ana
Constantin Matei Daniel
Iordan Marc Gabriel
Panturu Ana Maria Alesia
Stanciu Victor Mihai
Socol Denis Stefan
Iordan Andrei Bogdan

Listele de start (doar copiii reprezentand clubul nostru)

Ziua 1:

Proba Seria Culoar Concurent
50 metri liber baieti 8 ani 1 4 Iordan  Marc Gabriel
 1 5  Iordache Rares Mihail
 2  8  Stefanescu David Stefan
 8 3 Stanciu Victor Mihai
 50 metri liber baieti 9 ani 1 5 Petreanu Andrei
 2 7  Constantin Matei Daniel
2 8  Vasile Stefan Valentin
 4 8 Iordan Andrei Bogdan
 7 7 Socol Denis Stefan
50 metri liber fete 8 ani 2 3 Albie Andreea Maria
2 5 Balanescu Alexia Catalina
2 8 Vasi Ariana Ana
50 metri liber fete 9 ani 1 3 Niculae-Pindaru Alexia Maria
4 1 Panturu Ana Maria Alesia
50 metri bras fete 9 ani 5 1 Panturu Ana Maria Alesia

 

Ziua a 2-a:

Proba Seria Culoar Concurent
50 metri spate fete 8 ani 2 2 Balanescu Alexia Catalina
2 6 Albie Andreea Maria
2 7 Vasi Ariana Ana
50 metri spate fete 9 ani 1 4 Niculae-Pindaru Alexia Maria
4 5 Panturu Ana Maria Alesia
50 metri spate baieti 8 ani 1 3 Stefanescu David Stefan
1 4 Iordan  Marc Gabriel
1 8 Iordache Rares Mihail
8 1 Stanciu Victor Mihai
50 metri spate baieti 9 ani 2 3 Petreanu Andrei
5 Vasile Stefan Valentin
3 8 Constantin Matei Daniel
5 1 Iordan Andrei Bogdan
8 5 Socol Denis Stefan

 

No Replies to "Cupa Jaked 8-9 ani"